CYTATY

"Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem."

niedziela, 6 lipca 2014

Kiedy maluję, znikają wszystkie problemy...

Malowanie i rysowanie wypełnia niemal cały mój czas.
Jeśli tylko mogę wstać z łóżka, w którym co logiczne mogę używać jedynie kredek ;D , próbuję swoich sił przy sztaludze.


Mogę przerzucić się w tedy z kredek na farby.
Co prawda farby olejne nie wchodzą w rachubę, bo mam astmę i ich "zapach" sprawia że dostaje ataku kaszlu i zacisku krtani, ale są jeszcze tempery i akryle - na szczęście ;)
Jeśli po zabiegu - znowu szpital :( i to za niecałe dwa tygodnie... - wszystko będzie dobrze, a przecież będzie bo musi ;) będę starać się pójść do szkoły malarstwa.
Znalazłam w okolicy dwie szkoły, bardzo chciała bym móc chodzić do którejś z nich:
  • Strefa Rysunku
  • OKO Kurs rysunku i malarstwa
StrefaRysunku organizuje lekcje rysunku dla dzieci, młodzieży, dorosłych i przede wszystkim dla kandydatów na uczelnie wyższe. Na rynku istniejemy od kilku lat, a na nasze zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli można uczęszczać w całej Polsce.

OKO Zajęcia malarstwa we wszystkich technikach. Przygotowujemy do egzaminów na wydziały ASP. Kurs malarstwa dla początkujących i hobbystów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz!

Jak Pomóc ...

Dowolną wpłatą na konto fundacji Avalon. Rachunek: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 (tytuł wpłaty: Wątroba 3259) pomożecie mi Państwo sfinansować kolejne wizyty u specjalistów, zabiegi operacyjne, zakup środków medycznych i rehabilitację, urozmaicić codzienność, za co bardzo serdecznie z góry dziękuję!